plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۲

صدور گواهینامه پایه یک رانندگی متوقف شد؟

رئیس پلیس راهور فراجا درخصوص وقفه پیش آمده در تبدیل گواهینامه پایه دو به پایه یک توضیح داد.
صدور گواهینامه پایه یک رانندگی متوقف شد؟
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصر گمرک، سردار سید تیمور حسینی در جلسه ارتباط مستقیم با مردم که در مرکز ۱۹۷ پلیس برگزار شد، گفت:از صبح امروز بنده و معاونات پلیس راهور فراجا به شکل حضوری و تلفنی با بیش از ۱۰۰۰ نفر از شهروندان گفتگو کردیم. رویکرد ما حل مشکل این عزیزان بود و تاکید داشتیم که تا جای ممکن با این افراد همراهی شود. همچنین برخی از افراد نیز سوالات و پیشنهاداتی داشتند که به آن‌ها نیز پاسخ داده شد.
به گزارش ایسنا، وی در خصوص مسائل مطرح شده از سوی شهروندان نیز گفت: یکی از سوالات مهم مطرح شده از سوی مردم موضوع وقفه پیش آمده در مورد گواهینامه پایه دو به یک بود. بر اساس پیگیری‌های انجام شده مشخص شد که این طرح پس از ارائه به هیات دولت تصویب و مقرر شده که آیین‌نامه آن یک سال بعد از تصویب اجرایی شود.
رئیس پلیس راهور فراجا گفت: در همین راستا نیز متقاضیان دریافت گواهینامه پایه دو به یک می‌توانند در دی‌ماه سال آینده با حضور در آموزشگاه‌های سراسر کشور نسبت به دریافت گواهینامه پایه یک خود اقدام کنند.
حسینی درباره اجرای طرح گواهینامه آسان موتورسیکلت نیز گفت: در حال حاضر ۱۷۸ مرکز فعال در سراسر کشور در طرح اجرای گواهینامه آسان موتورسیکلت وجود دارد و خوشبختانه تاکنون حدود ۱۱۱ هزار نفر از متقاضیان توانسته‌اند گواهینامه یک روزه موتورسیکلت را دریافت کرده و این روند همچنان در جریان است.
انتهای پیام/.
https://asrgomrok.ir/vdcc.mqoa2bq0sla82.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما