plusresetminus
دبیر علمی و اجرایی نخستین کنفرانس و نمایشگاه مدیریت فناوری محصولات دانش‌بنیان گفت: بیش از ۱۵۰ شرکت دانش‌بنیان فعال در صنعت نفت کشور در این کنفرانس و نمایشگاه جانبی آن حضور خواهند داشت.
حضور ۱۵۰ شرکت دانش‌بنیان در نخستین کنفرانس مدیریت فناوری محصولات دانش‌بنیان
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصر گمرک، صادق صفارزاده در نشست اطلاع‌رسانی کنفرانس مدیریت دانش‌بنیان (پتروتک) در صنعت نفت در جمع خبرنگاران با بیان اینکه برگزاری نشست‌های تخصصی در حاشیه نخستین کنفرانس و نمایشگاه مدیریت فناوری محصولات دانش‌بنیان در صنعت نفت از تفاوت این کنفرانس با دیگر کنفرانس‌های صنعت نفت کشور حکایت دارد، اظهار کرد: در این رویداد علمی از دانشگاه‌ها و صنایع مختلف حجم انبوهی از مقالات علمی به‌صورت شفاهی، پوستر و چاپی ارائه خواهد شد.
وی با اشاره به برگزاری ۱۸ نشست تخصصی در حاشیه نخستین کنفرانس و نمایشگاه مدیریت فناوری محصولات دانش‌بنیان در صنعت نفت گفت: این رویداد علمی با رویکرد چالش‌ها و فرصت‌ها ۲۲ تا ۲۴ آذرماه امسال در محل پژوهشگاه صنعت نفت برگزار خواهد شد.
دبیر علمی و اجرایی نخستین کنفرانس و نمایشگاه مدیریت فناوری محصولات دانش‌بنیان از تشکیل ستاد پیگیری تحولات و تفاهم‌نامه‌های نخستین کنفرانس و نمایشگاه مدیریت فناوری محصولات دانش‌بنیان در صنعت نفت به‌منظور برگزاری هرچه بهتر دوره‌های بعدی این کنفرانس خبر داد و گفت: بیش از ۱۵۰ شرکت دانش‌بنیان فعال در صنعت نفت کشور در این رویداد علمی حضور خواهند داشت، ضمن آنکه در برگزاری این کنفرانس سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی کشور، صندوق پژوهش و فناوری صنعت نفت همکاری خواهند داشت.
به گزارش شانا، این رویداد با هدف جهت‌دهی شرکت‌های دانش‌بنیان به سمت نیازهای صنعت نفت، آشنایی با دانش و فناوری روز این حوزه، بررسی فرصت‌ها و چالش‌های شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی و بررسی روش‌های تأمین مالی شرکت‌های دانش‌بنیان و... برگزار می‌شود.
مدیریت نوآوری و توسعه محصولات جدید مورد نیاز صنعت نفت، آموزش در حوزه مدیریت فناوری مرتبط با صنعت نفت، چالش‌ها و فرصت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان در بورس، شیوه‌های همکاری مناطق آزاد برای شرکت‌های دانش بنیان برای انتقال مهارت به صنعت نفت و... از جمله محورهای نخستین کنفرانس مدیریت فناوری محصولات دانش‌بنیان در صنعت نفت است.
انتهای پیام/.
https://asrgomrok.ir/vdci.5a5ct1a3ubc2t.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما