کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

تاخیر ۱۷ ساعته پرواز نجف‌-تهران/ اعلام مشکل فنی از سوی شرکت هواپیمایی

27 شهريور 1401 ساعت 15:53

پرواز شرکت هواپیمایی معراج که قرار بود شب گذشته از نجف به مقصد تهران حرکت کند، به گفته سخنگوی این شرکت به‌دلیل مشکل فنی، با تاخیر بیش از ۱۷ ساعت مواجه شده است.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصر گمرک، پرواز شرکت هواپیمایی معراج به شماره ۴۸۰۲ از مبدا نجف به تهران، که مقرر بوده شب گذشته (شنبه ۲۶ شهریورماه) عراق را ترک کند، با تاخیر بیش از ۱۷ ساعت تا کنون مواجه شده  است، یکی از مسافران این پرواز با اعلام این خبر، به ایسنا اعلام کرد که کادر پرواز و نماینده معراج هم تا کنون در این مدت به مسافران پاسخگویی نداشته‌اند، این در حالی است که در فاصله سه تا شش صبح هم با وجود گرمای هوا، مسافران را در هواپیما نگه داشته و حتی به هتل منتقل نکرده‌اند.
تاخیر ۱۷ ساعته پرواز نجف‌-تهران/ اعلام مشکل فنی از سوی شرکت هواپیمایی
این مسافر اعلام کرد از سوی هواپیمایی، یک ربع قبل از اذان صبح اعلام شده به این دلیل که نمی‌توان برای نماز توقف کرد، در فرودگاه مانده‌اند و حتی علت تاخیر را به فرودگاه تهران، نماز خواندن مسافران اعلام کرده‌اند. همچنین بین مسافران و نیروهای عراقی فرودگاه مشکلاتی اتفاق افتاده و چند ایرانی دستگیر شدند و آمبولانس هم برای رسیدگی به وضعیت جسمی یک خانم اعزام شده است.
تاخیر ۱۷ ساعته پرواز نجف‌-تهران/ اعلام مشکل فنی از سوی شرکت هواپیمایی
در این زمینه میرسمیعی -روابط عمومی هواپیمایی معراج- به ایسنا توضیح داد: مشکلات فنی باعث تاخیر این پرواز شده است وبا توجه به اینکه پرواز از مبدا عراق و خارج از کشور انجام شده، در تلاش برای حل مشکل فنی برای از سر گرفتن پرواز هستیم.
اطلاعات تکمیلی از این پرواز در صورت دریافت از سوی شرکت هواپیمایی معراج، اعلام می‌شود.
انتهای پیام/.


کد مطلب: 4380

آدرس مطلب :
https://www.asrgomrok.ir/news/4380/تاخیر-۱۷-ساعته-پرواز-نجف-تهران-اعلام-مشکل-فنی-سوی-شرکت-هواپیمایی

عصرگمرک
  https://www.asrgomrok.ir